صفحه اصلي    پرسش هاي متداول   تماس با ما یکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
اخبار کوتاه
شروع فعاليت سامانه جامع امور دانشجويان ميهماني و انتقال از اول ارديبهشت ماه سال 96
به اطلاع كليه دانشجويان متقاضي ميهمان و انتقال مي رساند نظر به فعال شدن سايت سامانه جامع امور دانشجويان داخل به آدرس https://portal.saorg.ir از اول ارديبهشت ماه در صورت واجد شرايط بودن از طريق سامانه مذكور اقدام نمايند.
ادامه خبر...
اطلاعيه در خصوص دانشجويان جديدالورود
ضمن تبريك، به مناسبت فرا رسيدن سال تحصيلي جديد و آرزوي موفقيت براي تمامي دانشجويان و دانشگاهيان، خواهشمند است در خصوص ميهماني و انتقال دانشجويان موسسات آموزش عالي دولتي و غيردولتي، موارد ذيل مورد توجه قرار گيرد.
ادامه خبر...
تمديد مهلت ثبت نام دانشجويان حوزه آسياي مركزي متقاضي انتقال به داخل
با عنايت به اتمام زمان ثبت درخواست هاي انتقال حوزه آسياي مركزي در مورخ 1395/5/09و تماس هاي مكرر برخي از متقاضيان، بدينوسيله به اطلاع كليه دانشجويان شاغل به تحصيل در دانشگاه هاي كشورهاي حوزه آسياي مركزي و قفقاز متقاضي انتقال به دانشگاه¬ها و موسسات آموزش عالي داخل كشور مي¬رساند: متقاضيان مذكور فقط تا پايان وقت اداري روز شنبه مورخ 1395/5/16مهلت دارند نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه خدمات آموزشي و يا تكميل آن اقدام نمايند. بديهي است اين مهلت به هيچ وجه تمديد نگرديده و با توجه به بسته شدن
ادامه خبر...
تمديد مهلت زمان بررسي موسسات مبدا
به اطلاع كليه دانشگاهها و موسسات آموزش عالي مي رساند، مهلت اعلام نظر دانشگاههاي مبدا با توجه به درخواست و پيگيري مكرّر دانشجويان و موسسات تا تاريخ 23/04/95 تمديد مي گردد. (مهلت مذكور قابل تمديد نمي باشد) لازم به ذكر است كه دانشگاههاي مقصد از تاريخ 19/04/95 مي توانند نسبت به بررسي درخواست دانشجويان اقدام نموده و از طريق سامانه اعلام نظر نمايند.
ادامه خبر...


كليه حقوق اين سايت متعلق به وزارت علوم،تحقيقات و فناوري مي باشد